Sledovat film Trautmann - Lebenslänglich online

Přehrajte si film Trautmann - Lebenslänglich online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Trautmann - Lebenslänglich online
Žánr:
krimi
Režie:
Thomas Roth
Hrají:
Wolfgang Böck (Trautmann), Monica Weinzettlová (Moni Tränklerová), Simon Schwarz (Burschi Dolezal), Wolfram Berger (Oberst Brandner), Erwin Steinhauer (Ferdinand Grünsteidl), Beatrice Freyová (Hilde Grünsteidlová)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2003
Popis:
Uznávaný urolog je nalezen ve své kanceláři ubodán k smrti. Nic cenného ale ukradeno nebylo, a tak musí inspektor Trautmann nejdříve najít ten správný motiv vraždy.

Inspektor Trautmann vyšetřuje vraždu známého a velice uznávaného urologa profesora Krupnika, který byl ve své ordinaci ubodán. Profesor Krupnik byl ženatý, ale s manželkou už léta nebydleli a v manželství setrvávali pouze kvůli daním. Paní Krupniková se inspektoru Trautmannovi svěří, že její manžel měl několik měsíců přítelkyni. Od profesorovy asistentky Beaty Köhrerové se policie dozví, že posledním Krupnikovým pacientem byl v den vraždy poslanec Ferdinand Grünsteidl. Inspektor Trautmann mezitím potají prohledá Krupnikův byt. Zjistí, že profesor měl slušnou sbírku pornofilmů, které si sám natáčel. Na jedné z kazet je tajně natočen poslanec Grünsteidl a na další i jeho asistentka Köhrerová...
Sledujte na:
3SAT

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.