Sledovat film Trapez online

Přehrajte si film Trapez online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Trapez na 3SAT!
  Trailer k filmu Trapez   Sledovat Trapez online
Žánr:
drama
Režie:
Carol Reed
Hrají a postavy:
Burt Lancaster (Mike Ribble), Tony Curtis (Tino Orsini), Gina Lollobrigidaová (Lola), Katy Juradová (Rosa), Thomas Gomez (Bouglione), Johnny Puleo (Max)
Země:
USA
Rok výroby:
1956
Popis:
Pro hlavní roli v barevně natočeném dramatu Visutá hrazda byl bývalý cirkusový artista Burt Lancaster logickou volbou. Ten zde ztvárnil zmrzačeného akrobata, který je znehybněn po neúspěšném pokusu o trojné vzdušné salto. Tony Curtis hraje ctižádostivého artistu, který nutí Lancastera, aby jej naučil všemožným trikům jejich řemesla. Přátelství obou umělců je ve filmu ohroženo příjezdem půvabné a ambiciózní cirkusové umělkyně Giny Lollobrigidy (jejíž krása nutně navozuje otázku, kdo z těchto tří hvězd vypadá v přilehavém kostýmu nejlépe). Je překvapením, že se nikde ve filmu neobjevuje Lancasterův bývalý cirkusový partner Nick Cravat; zážitek nám zato zpříjemní virtuóz ve hře na harmoniku Johnny Puleo. Celkový dojem z dnes již klasického snímku Visutá hrazda podtrhují fantastické akrobatické a kaskadérské kousky, které doslova berou dech a které pro film natočila elita evropské cirkusové akrobacie.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
3SAT 3SAT Archív a všechna videa pořadů televize 3SAT online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski