Sledovat film Transdarinka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Transdarinka
  Trailer k filmu Transdarinka   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Sean Baker
Hrají a postavy:
Kiki Kitana Rodriguez (Sin-Dee), Mya Taylor (Alexandra), Karren Karagulian (Razmik), Michael Adrienne O'Hagan (Dinah), James Ransone (Chester), Alla Tumanyanová (Ashken)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Sin-Dee je zpět a je naštvaná. Zatímco byla měsíc mimo (rozumějte ve vězení), doneslo se k ní, že ji její přítel podvádí, a to ještě s „normální holkou“. To si Sin-Dee, holka s velkým H a jednou věcí, která připomíná, že by také mohla být muž, nemůže nechat líbit. Násilí, láska i přátelství, to vše v komedii natočené na iPhone 5.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski