Sledovat film Traja mušketieri online

Přehrajte si film Traja mušketieri online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Traja mušketieri
  Sledovat Traja mušketieri online
Žánr:
Dobrodružný, Romantický
Režie:
Bernard Borderie
Hrají a postavy:
Gérard Barray (D'Artagnan), Mylene Demongeotová (Milady de Winter), Perrette Pradierová (Constance Bonacieux), Georges Descrieres (Athos), Bernard Woringer (Porthos), Jacques Toja (Aramis)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1961
Popis:
Mladý šlechtic d'Artagnan opustil rodné Gaskoňsko, aby se v Paříži pokusil vstoupit do sboru královských mušketýrů, sloužících králi Ludvíku XIII. Už cestou se však střetne v souboji s neznámým šlechticem, který by ho porazil, kdyby nezasáhl vychytralý Planchet, jehož pak vděčný d'Artagnan přijme do svých služeb. Když pak v Paříži opět pronásleduje neznámého šlechtice, dostane se postupně do sporu se třemi mušketýry Athosem, Porthosem a Aramisem, kteří ho postupně vyzývají k souboji.
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski