Sledovat film Traja mušketieri online

Přehrajte si film Traja mušketieri online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, romantický Traja mušketieri na STV1!
  Sledovat Traja mušketieri online
Žánr:
dobrodružný, romantický
Režie:
Bernard Borderie
Hrají:
Gérard Barray (D'Artagnan), Mylene Demongeotová (Milady de Winter), Perrette Pradierová (Constance Bonacieux), Georges Descrieres (Athos), Bernard Woringer (Porthos), Jacques Toja (Aramis)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1961
Popis:
Mladý šlechtic d'Artagnan opustil rodné Gaskoňsko, aby se v Paříži pokusil vstoupit do sboru královských mušketýrů, sloužících králi Ludvíku XIII. Už cestou se však střetne v souboji s neznámým šlechticem, který by ho porazil, kdyby nezasáhl vychytralý Planchet, jehož pak vděčný d'Artagnan přijme do svých služeb. Když pak v Paříži opět pronásleduje neznámého šlechtice, dostane se postupně do sporu se třemi mušketýry Athosem, Porthosem a Aramisem, kteří ho postupně vyzývají k souboji.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
STV1

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.