Sledovat film Total Detox online

Přehrajte si film Total Detox online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online horor Total Detox na HOROR FILM!
  Sledovat Total Detox online
Žánr:
horor
Režie:
Roman Vojkuvka
Hrají a postavy:
Jiri Chromecka (padouch), Martin Frajt (fotograf), Pavel J. Hejatko (Kamil 1), Petr Sedlacek (Křišťanův přítel Viktor), Pavel Ladislav Kroka (Body), Jiri Krupica (Martin Husár)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Nezávislý snímek hororového nadšence Romana Vojkůvky: Sekera je jediný lék. Jediné řešení je naprostá detoxikace. Mladý nadějný narkoman Martin je přinucen svým otcem skončit s drogami. Zatímco se pokouší zbavit závislosti za pomoci psychoterapeuta Machovského, v temných zákoutích města maskovaný vrah brutálně masakruje každého, kdo má cokoliv společného s narkotiky. Pokud Martin nedokáže přestat, hrozí mu stejný osud. Krev smíchaná s heroinem teče špinavými ulicemi. Total Detox - slasher v klasickém střihu se vším, co k tomuto oblíbenému subžánru hororu patří.
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
HOROR FILM HOROR FILM Archív a všechna videa pořadů televize HOROR FILM online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski