Sledovat film Tommy Boy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tommy Boy
  Trailer k filmu Tommy Boy   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Peter Segal
Hrají a postavy:
Chris Farley (Thomas 'Tommy' Callahan III), David Spade (Richard Hayden), Brian Dennehy (Thomas 'Big Tom' Callahan), Bo Dereková (Beverly Barish, aka Beverly Burns), Dan Aykroyd (Ray Zalinsky), Julie Warnerová (Michelle Brock)
Scénář:
Bonnie Turner, Terry Turner
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Velkolepá svatba úspěšného továrníka skončí smrtí ženicha. Prosperujícího podniku se ujímá jeho syn Chris Farley - trochu nešikovný, trochu neohrabaný, ale dobrosrdečný mladík. Klienti brzy začínají odcházet ke konkurenci, ale syn velkého otce se jen tak nevzdá!
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko