Sledovat film Tom a Jerry a ztracený drak online

Přehrajte si film Tom a Jerry a ztracený drak online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný Tom a Jerry a ztracený drak na !
  Trailer k filmu Tom a Jerry a ztracený drak   Sledovat Tom a Jerry a ztracený drak online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný
Režie:
Tony Cervone, Spike Brandt
Hrají a postavy:
Kelly Stablesová (Athena / Puffy), Vicki Lewisová (Drizelda), Jim Cummings (Haldorf), Laraine Newmanová (Elf Elder's Wife), Greg Ellis (Tin), Jess Harnell (Pan)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Filmový příběh kocoura Toma a myšáka Jerryho se točí kolem nálezu podivného vejce, které bylo ukradeno obrovské dračici chrlící ohnivé plameny. Když se dráče vylíhne, vybere si Toma za náhradní matku. Ta pravá chce však své roztomilé děcko zpět. Není ale sama - malého dráčka si vyhlédla také mocná čarodějnice Drizelda a má s ním své vlastní plány. Tom a Jerry musejí bojovat za záchranu novorozence, kterého potřebují dostat zpátky k pravé mámě. Dokáží v tomto napínavém rodinném příběhu naplnit ono pohádkové "a žili šťastně až do smrti"?
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski