Sledovat film To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh online

Přehrajte si film To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, fantasy To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh na ČT1!
  Sledovat To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh online
Žánr:
krimi, záhady, fantasy
Režie:
Anthony Pullen Shaw
Hrají:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcherová), Richard Crenna (Warren Pierce), Santiago Douglas, Robert Mailhouse, Kathryn Morrisová (Patricia Williamsová), Daniel Dae Kim (Everett Jay)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Televizní film s dalším případem spisovatelky Jessicy Fletcher, která se tentokrát pokusí vyřešit vraždu ruského autora.

Úspěšná spisovatelka detektivních románů Jessica Fletcher opouští svůj dům v Cabot Cove a odjíždí na velkou spisovatelskou konferenci. A jak se stane všude kdekoli se Jessica ukáže, dojde i na konferenci k vraždě. Její obětí v tomto případě stane ruský autor, bývalý agent KGB, který se právě chystal uveřejnit knihu svých pamětí, která by otevřeně mluvila o zákulisí této nechvalně známé organizace. Jessica se ve spolupráci s kolegou, spisovatelem Warrenem Piercem, pustí do vyšetřování k veliké nelibosti místní policie.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.