Sledovat film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online

Přehrajte si film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1430 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film To je vražda, napsala: Konečně na svobodě
  Sledovat To je vražda, napsala: Konečně na svobodě online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Anthony Pullen Shaw
Hrají a postavy:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcherová a Sarah McCulloughová), Phylicia Rashadová (Cassandra Hawkinsová), Michael Jace (Samuel Pinkney), David Ogden Stiers (Stanford Thornton), Madison Mason (Charles Hobbs), Tim Abell (Jeb McNell)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Úspěšná spisovatelka Jessica Fletcher a její další případ, tentokrát hluboko v minulosti, kam se vydává odhalit pravdu o vraždě černého otroka.

Úspěšná spisovatelka detektivních románů a bývalá policistka Jessica Fletcher se na pozvání vypraví na přednášku Cassandry Hawkins, odbornice na historii černochů. Je fascinována nejen její prací, ale také neúnavným úsilím očistit jméno svého předka, otroka Samuela Pickneyho, který byl lynčován v roce 1861 poté, co byl obviněn z vraždy svého majitele. Jessica se jí rozhodne pomoci a pustí se do řešení dávné záhady, neboť překvapeně zjistí, že také její rodina měla s dávným případem cosi společného. A tak se ponoří do historie vzdálené téměř 140 let, aby tu s pomocí svého vlastního předka, virginské aristokratky Sarah McCullough, která jak se ukáže ze starých dopisů, byla sama výtečným amatérským detektivem a už tenkrát se snažila obviněnému Samuelovi pomoci.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko