Sledovat film To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad
  Sledovat 1430 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi, Mysteriózní
Režie:
Anthony Pullen Shaw
Hrají a postavy:
Angela Lansburyová (Jessica Fletcherová), Mel Harrisová (Sarah McLeishová), Ray Baker (Wilder), Cliff Bemis (Loomis11), Keith David (Algric Bartles), Harriet Sansom Harrisová (Millie Ogdenová)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Trojdílný televizní film, ve kterém se vrací a scénu spisovatelka Jessica Fletcher, aby se pokusila vyřešit záhadu ženy, která zmizela cestou vlakem.

Dobrodružství spisovatelky záhadných knih. Jessica řeší záhadu zmizení ženy z jídelního vozu a odhalení pravdy se pro ní stává být stále víc nebezpečné.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko