Sledovat film To ja, złodziej online

Přehrajte si film To ja, złodziej online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat To ja, złodziej online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Jacek Bromski
Hrají:
Jan Urbanski (Piotrek 'The Egg'), Zbigniew Dunin-Kozicki (Franek 'Pyza'), Janusz Gajos (Roman Wyskocz), Daniel Olbrychski (Seweryn), Anna Romantowskaová (Maria Sewerynová), Jan Frycz (cikán)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2000
Popis:
Sny o budoucnosti šestnáctiletého Joja jsou velkolepé, jenomže místo toho, aby si je plnil, musí pracovat v opravně aut a finančně podporovat svou rodinu. Majitel opravny Wyskocz bere Joja jako svého syna. Jojo ze zoufalství ukradne Jaguara, aby si získal respekt gangu, do kterého by rád vstoupil. Tím si však zadělá na velké problémy. Auto patřilo do "teritoria" gangu a jediná osoba, která mu může pomoct od gangsterů, kteří po něm jdou, je právě Wyskocz.
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.