Sledovat film Ti druzí online

Přehrajte si film Ti druzí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1469 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ti druzí
  Trailer k filmu Ti druzí   Sledovat Ti druzí online
Žánr:
Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Alejandro Amenábar
Hrají a postavy:
Nicole Kidmanová (Grace Stewart), Fionnula Flanaganová (paní Bertha Millsová), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mannová (Anne Stewartová), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (pan Edmund Tuttle)
Země:
USA, Španělsko, Francie, Itálie
Rok výroby:
2001
Popis:
Dříve či později vás dostanou...

Je konec druhé světové války a Grace s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího... Ti druzí se kromě mimořádného diváckého ohlasu setkali i s velmi příznivým přijetím u kritiky. Jde o stylově čistý horor - strach vytvářený atmosférou neustálého ohrožení, bez opulentních speciálních efektů. Pozornosti se dostalo i hereckému výkonu Kidmanové - označovaném za zřejmě její nejlepší vůbec.
Hodnocení:
77 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski