Sledovat film Thelma i Louise online

Přehrajte si film Thelma i Louise HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akďż˝nďż˝, drama, akční Thelma i Louise na TVP2!
  Trailer k filmu Thelma i Louise   Sledovat Thelma i Louise online
Žánr:
akďż˝nďż˝, drama, akční
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Susan Sarandonová (Louise Sawyerová), Geena Davisová (Thelma Dickinsonová), Harvey Keitel, Michael Madsen (Jimmy), Christopher McDonald (Darryl), Stephen Tobolowsky (Max)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Dobrodružná road movie, která je současně s psychologickým dramatem dvou žen, které se vydávají na cestu ke svobodě, za kterou jsou ochotny zaplatit i cenu nejvyšší.

Dramatický příběh dvou mladých Američanek, které si chtěly udělat víkendový výlet, ale nešťastnou náhodou spustily řetěz událostí, které z nich učinily zločince a vedly k zoufalému pokusu o útěk před spravedlností. Mimořádný snímek s filozofickými ambicemi, v němž tvůrci kombinují kriminální zápletku a klasickou "roadmovie" s hlubší výpovědí o současném světě i o vztahu pohlaví. Ke kvalitám filmu přispívá i vynikající kamera a herecké výkony představitelek hlavních rolí.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski