Sledovat film The Tuxedo online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film The Tuxedo
  Trailer k filmu The Tuxedo   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Science Fiction
Režie:
Kevin Donovan
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Jimmy Tong), Jennifer Love Hewittová (Del Blaineová), Jason Isaacs (Clark Devlin), Debi Mazarová (Steena), Ritchie Coster (Diedrich Banning), Peter Stormare (Dr. Simms)
Scénář:
Phil Hay, Matt Manfredi, Michael J. Wilson, Michael Leeson
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Je jako neřízená střela, problémy nepotkává, ale stále je vytváří.

Chan a Jennifer Love Hewitt ve skvělé jízdě plné smíchu, vzrušení a bláznivých kousků jako partneři šití na míru do každé akce! Jimmy Tong je jen obyčejný řidič taxíku, ale když si oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslňující partnerku nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže...
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko