Sledovat film The Strangers online

Přehrajte si film The Strangers online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, krimi, záhady, thriller, fantasy The Strangers na !
  Trailer k filmu The Strangers   Sledovat The Strangers online
Žánr:
drama, horor, krimi, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Bryan Bertino
Hrají a postavy:
Alex Fisher (Mormon Boy #1), Sterling Beaumon ((hlas)), Peter Clayton-Luce (Mormon), Scott Speedman (James), Liv Tylerová (Kristen), Gemma Wardová (maskovaná cizí žena)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Zamkněte dveře. Myslete si, že jste v bezpečí.

O tom, co se 11. února 2005 událo v chatě rodiny Hoytových, stále nemáme tak docela jasno. Pro Kristen McKay a Jamese Hoyta mělo jít o slavnostní večer stranou od ostatních v opuštěném domě, patřícím jeho rodičům. Ale poté, co odejdou z oslavy kamarádovy svatby a vrátí se do ní, nic šťastnému páru nevychází. A k tomu se ve čtyři hodiny ráno ozve klepání na dveře a za nimi zvláštní hlas. Tyler a Speedman spojili své síly s debutujícím scenáristou a režisérem Bryanem Bertinem, aby ve snímku Oni prozkoumali naše nejniternější obavy z toho, co by se stalo, kdyby na náš domov zaútočili maskovaní cizinci. Tento střet nutí Kristen a Jamese v zájmu přežití zajít daleko za hranice toho, čeho si mysleli, že jsou schopni.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski