Film The Score

Sledovat film
The Score
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zločin nezná bratra.
Stárnoucí kasař Nick Wells, navenek počestný majitel montrealského jazz klubu, se chystá na odpočinek Jen kvůli svému příteli gangsteru Maxovi je ochoten za pořádný balík peněz „ udělat " ještě jeden sejf. S krajní nevolí přitom poruší svá ustálená pravidla: pracuje totiž vždy sólově a nikdy ne ve městě, v němž žije. Tentokrát však musí spolupracovat s iniciátorem loupeže vzácného francouzského zlatého žezla přímo z rozlehlé budovy montrealské celnice, mladíkem Jackem. Povahově rozdílní komplicové si od začátku nepadnou do oka. Vidina peněz je však spojuje a nakonec získají jeden ke druhému alespoň respekt. Jack však parťáka v rozhodujícím okamžiku podrazí. Až příliš pozdě zjistí, že zkušený lupič se proti němu pojistil.

Žánr: Drama, Krimi, Thriller, Akční
Režie: Robert De Niro, Frank Oz
Hrají a postavy: Robert De Niro (Nick), Edward Norton (Jack Teller), Marlon Brando (Max), Angela Bassettová (Diane), Gary Farmer (Burt), Paul Soles (Danny)
Scénář: Daniel E. Taylor, Kario Salem, Lem Dobbs, Scott Marshall Smith
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 68 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko