Sledovat film The Prince & Me online

Přehrajte si film The Prince & Me online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Prince & Me
  Trailer k filmu The Prince & Me   Sledovat The Prince & Me online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Martha Coolidgeová
Hrají a postavy:
Julia Stilesová (Paige Morganová), Luke Mably (Eddie), Ben Miller (Soren), Miranda Richardsonová (Královna Rosalind), James Fox (King Haraald), Alberta Watsonová (Amy Morganová)
Země:
USA, Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
Krásný, bohatý a ještě k tomu princ. Kterápak bude ta šťastná? Nebo nešťastná?

Paige Morganová měla svůj život pevně naplánovaný a byla nezlomně přesvědčena o tom, že neexistuje nic, co by jí mohlo zabránit vystudovat medicínu a stát se doktorkou. Pak ale potkala Eddieho, mladého sympatického podivína z Evropy. Zamilovali se. Ano. A už to vypadalo, že velkému štěstí nic nebrání ... Jenže ... Eddie nebyl jen tak ledajaký student, ale Edvard Valdemar Dangaard, dánský princ a jediný dědic trůnu. Jeho otec leží na smrtelné posteli, takže Eddie musí zanechat rebelského poflakování v Americe a vrátit se domů na korunovaci ... Bez Paige ovšem odjet nechce a tak šokovaná Paige odlétá do vzdálené země, aby se stala královnou. Dokáže to vůbec?
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski