Sledovat film The Lincoln Lawyer online

Přehrajte si film The Lincoln Lawyer online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Lincoln Lawyer
  Trailer k filmu The Lincoln Lawyer   Sledovat The Lincoln Lawyer online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Brad Furman
Hrají a postavy:
Matthew McConaughey (Mick Haller), Marisa Tomeiová (Maggie McPhersonová), Ryan Phillippe (Louis Roulet), William H. Macy (Frank Levin), Josh Lucas (Ted Minton), John Leguizamo (Val Valenzuela)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Strhující thriller podle knižního bestseleru Michaela Connellyho.

Ve strhujícím thrilleru Obhájce ztvárnil Matthew McConaughey roli Michaela, "Micka", Hallera, charismatického trestního advokáta v Los Angeles, jehož kanceláří je zadní sedadlo vozu Lincoln Continental. Po tom, co většinu své kariéry strávil obranou drobných kriminálníků, dostane z ničeho nic svůj velký životní případ: obhajobu bohatého playboye z Beverly Hills, který je obviněn z pokusu vraždy. To, co se ze začátku jeví jako jasný případ s velkým finančním výnosem, se rychle obrátí v děsivý souboj dvou mistrů manipulace a krizi Hallerova svědomí. Film režíroval Brad Furman podle scénáře Johna Romana, vytvořeného podle literární předlohy Michaela Connellyho.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski