Sledovat film The Fall - Tod in Belfast online

Přehrajte si film The Fall - Tod in Belfast online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller The Fall - Tod in Belfast na !
  Sledovat The Fall - Tod in Belfast online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Jakob Verbruggen, Allan Cubitt
Hrají a postavy:
Gillian Andersonová (Stella Gibsonová), Jamie Dornan (Paul Spector), Sarah Beattieová (Olivia Spectorová), Bronagh Waugh (Sally-Ann Spector), John Lynch (Jim Burns), Juliet Crawfordová (Alison O'Brienová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2013
Popis:
V dramatickém seriálu ze Severního Irska se představí Gillian Andersonová v hlavní roli policejní komisařky Stelly Gibsonové, jež byla převelena z londýnské policie do Belfastu, aby zde pomohla dopadnout ďábelsky chytrého sériového vraha. Zatímco Gibsonová absolvuje cestu z Londýna, představí se nám samotný vrah Paul Spector. Drama se soustředí kolem policejního vyšetřování, které odkrývá příběhy rodin na straně obětí i vraha, jejichž životy zůstanou navždy poznamenány.
Hodnocení:
82 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski