Sledovat film The Big Wedding online

Přehrajte si film The Big Wedding online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1312 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Big Wedding
  Trailer k filmu The Big Wedding   Sledovat The Big Wedding online
Žánr:
Komedie
Režie:
Justin Zackham
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Don Griffin), Katherine Heiglová (Lyla Griffinová), Diane Keatonová (Ellie Griffinová), Amanda Seyfriedová (Missy O'Connorová), Topher Grace (Jared Griffin), Susan Sarandonová (Bebe McBrideová)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Nejvyšší čas zahrát si na rodinu.

Missy a Alejandro jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don a Ellie Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu a Jareda, ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe. K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend!
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski