Sledovat film The American online

Přehrajte si film The American online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller The American na !
  Trailer k filmu The American   Sledovat The American online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
Anton Corbijn
Hrají a postavy:
George Clooney (Jack), Violante Placidová (Clara), Thekla Reutenová (Mathilde), Paolo Bonacelli (otec Benedetto), Johan Leysen (Pavel), Irina Björklundová (Ingrid)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
George Clooney jako Američan.

Nájemný vrah Jack žije životem v pohybu, velice krátce na jednom místě, putuje neklidně, z obav před prozrazením identity, z místa na místo. Po posledním „úkolu”, který skončil špatně, se ukrývá v Italii, v malé vesničce, kde šance, že bude poznán je malá a tak si užívá klidu, stýká se s místními a dokonce se zamiluje do krásné Clary. Dokonce přijal, proti svému zvyku, zakázku na výrobu speciální zbraně pro záhadnou ženu. Pohoda v horách Abruzza se chýlí ke konci, Jack se rozhodne opustit úkryt..
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski