Sledovat film Těžké časy: Hotel pro rukojmí online

Přehrajte si film Těžké časy: Hotel pro rukojmí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Těžké časy: Hotel pro rukojmí
  Trailer k filmu Těžké časy: Hotel pro rukojmí   Sledovat Těžké časy: Hotel pro rukojmí online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Hal Needham
Hrají a postavy:
Burt Reynolds (Det. Logan McQueen), Charles Durning (Det. Charlie Duffy), Keith Carradine (Cpl. Arlin Flynn), Michael Buie (Det. Higgs), David Rasche (Robert Sinclair), Ted McGinley (FBI Agent Hopkins)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Hotel, který se stal smrtící pastí. Hra která se změnila v drama. A muž, který se rozhodl projít peklem, aby zachránil přítele.

Šéf kampaně kongresmana Sinclaira Miles objednává u teroristů únos kongresmanovy manželky a dcery. Druhý den se schází starosta města a kongresman Sinclair v luxusním hotelu Les Plages - Sinclair tu chce zahájit svou kampaň za zvolení guvernérem. Doprovází ho manželka Susan, jeho třináctiletá dcera z prvního manželství Justine a jeho asistentka Ricki. Ve chvíli, kdy kongresman pronáší slavnostní projev, dostává ochranka zprávu, že se v budově něco děje. Všechny tři ženy, které na Sinclaira čekaly v jeho pokoji, jsou teroristou Flynnem zajaty jako rukojmí. Flyn je o to nebezpečnější, když zjistí, že peníze, které proradný šéf kampaně teroristům odevzdal, jsou falešné...
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski