Film
Tenkrát na Západě

Film Tenkrát na Západě
  Trailer k filmu Tenkrát na Západě Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Muž s harmonikou, zabiják s pomněnkovýma očima a sen o zrození města v jednom nejslavnějších westernových příběhů.
Jeden z nejslavnějších westernů. Krásná Jill, bývalá prostitutka, si chce vzít ovdovělého farmáře a začít nový život. Když však přijede na farmu, zjistí, že její nová rodina je vyvražděna. Za tento hrůzný čin je zodpovědný stavitel železnice, který v nemilosrdném boji o pozemky, kudy má vést trať, poštve na farmáře zabijáka Franka a jeho bandu. Jill se rozhodne pomstít a najme si psance Cheynneho a cizince.

Žánr: Western
Režie: Sergio Leone
Hrají a postavy: Claudia Cardinalová (Jill McBain), Henry Fonda (Frank), Jason Robards (Cheyenne), Charles Bronson (Harmonica), Gabriele Ferzetti (Morton - Railroad Baron), Paolo Stoppa (Sam)
Země: Itálie, USA
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 85 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська