Sledovat film Tenkrát na severu online

Přehrajte si film Tenkrát na severu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 91 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Tenkrát na severu na Filmbox Premium!
  Sledovat Tenkrát na severu online
Žánr:
drama
Režie:
Jukka-Pekka Siili
Hrají:
Mikko Leppilampi (Esko Välitalo), Pamela Tolaová (Aino Kantolaová), Aku Hirviniemi (Kalle), Kari Hietalahti (Vallesmanni), Satu Helena Mikkelinen (Notaarin vaimo), Pirkka-Pekka Petelius (Notaari Kustaa)
Země:
Finsko
Rok výroby:
2012
Popis:
Současní finští režiséři se snaží hledat atraktivní témata v polozapomenutých zákoutích vlastní historie. Napínavé drama využívá zvyků, které panovaly mezi farmáři v devatenáctém století: na základě zvyklosti, že dům a právo získat za ženu dcerku ze sousedství patří prvorozenému, vznikl strhující příběh o vině a trestu. Matti je sice druhorozený syn, ale vzhledem k tomu, že starší bratr Esko je zbojník a opilec, otec se rozhodne svěřit farmu Mattimu. Esko však s rozhodnutím nesouhlasí, a lidé začnou umírat. Svébytná variace na gangsterské téma je nasnímána v jasných barvách, jde však o nelítostný souboj. Bratr proti bratru, nůž proti noži.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
Filmbox Premium

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.