Sledovat film Tenká hranice online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Tenká hranice
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Maxime Alexandre
Hrají a postavy:
Joaquim de Almeida (Christopher Roth), Anna Galienaová (Catherine Roth), Jessica Bonanni (Giovanna Cardelli), Ben Gazzara (Paul Andersen), Francesco Guzzo (Erik Cardelli), Inigo Placido (Filippo)
Scénář:
Maxime Alexandre
Země:
Belgie, Itálie
Rok výroby:
2010
Popis:
Autor hororů se začne obávat, že si jeho příběhy mohou žít svůj vlastní život. Úspěšný spisovatel se rozhodl na nějaký čas přestěhovat se svojí ženou na italský venkov, kde chce začít pracovat na nové knize. V okolí se ale stávají podivné vraždy, které mají zjevně spojitost s ním a s jeho tvorbou.
Hodnocení:
38 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko