Sledovat film Tanec draků online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tanec draků
  Trailer k filmu Tanec draků   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Anurag Basu
Hrají a postavy:
Hrithik Roshan (Jay Ray), Bárbara Moriová (Natasha), Steven Michael Quezada (policista), Kabir Bedi (Bob Grover), Kangana Ranautová (Gina B. Groverová), Luce Rains (Bounty Hunter)
Země:
Indie
Rok výroby:
2010
Popis:
V drsné krajině mexické pouště je ponechán v žáru slunce napospas osudu smrtelně zraněný muž. Jay, kdysi bezstarostný podvodník znalý života na ulicích, je teď hledaným mužem. Jediná věc, která jej drží při životě, je najít lásku svého života, Natashu, která je zasnoubená s jiným mužem. Jay a Natasha se do sebe zamilují i přes jazykové a kulturní bariéry, a pustí se do dobrodružství plného lásky, tance a nebezpečí v Las Vegas, Los Angeles a Mexiku - dobrodružství, které rozhodne, zda oba zemřou nebo zůstanou navždy spolu.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski