Sledovat film Tanec draků online

Přehrajte si film Tanec draků online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Tanec draků
  Trailer k filmu Tanec draků   Sledovat Tanec draků online
Žánr:
Akční, Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Anurag Basu
Hrají a postavy:
Hrithik Roshan (Jay Ray), Bárbara Moriová (Natasha), Steven Michael Quezada (policista), Kabir Bedi (Bob Grover), Kangana Ranautová (Gina B. Groverová), Luce Rains (Bounty Hunter)
Země:
Indie
Rok výroby:
2010
Popis:
V drsné krajině mexické pouště je ponechán v žáru slunce napospas osudu smrtelně zraněný muž. Jay, kdysi bezstarostný podvodník znalý života na ulicích, je teď hledaným mužem. Jediná věc, která jej drží při životě, je najít lásku svého života, Natashu, která je zasnoubená s jiným mužem. Jay a Natasha se do sebe zamilují i přes jazykové a kulturní bariéry, a pustí se do dobrodružství plného lásky, tance a nebezpečí v Las Vegas, Los Angeles a Mexiku - dobrodružství, které rozhodne, zda oba zemřou nebo zůstanou navždy spolu.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski