Sledovat film Tam, kde jsem nikdy nebyl online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tam, kde jsem nikdy nebyl
  Trailer k filmu Tam, kde jsem nikdy nebyl   Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Fantasy, Mysteriózní
Režie:
Joshua Michael Stern
Hrají a postavy:
Aaron Eckhart (Zach Riley), Ian McKellen (Gabriel Finch), Brittany Murphyová (Maggie Paige), Nick Nolte (T.L. Pierson), Jessica Langeová (Katherine Pierson), William Hurt (Dr. Peter Reed)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry. Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval, a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy. Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Dobrodružný výlet do minulosti začíná...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski