Sledovat film Takoví jsme byli online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Takoví jsme byli
  Trailer k filmu Takoví jsme byli   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Barbra Streisandová (Katie Morosky), Robert Redford (Hubbell Gardner), Bradford Dillman (J.J.), Lois Chilesová (Carol Ann), Patrick O'Neal (George Bissinger), Viveca Lindforsová (Paula Reisner)
Scénář:
Arthur Laurents, Francis Ford Coppola, David Rayfiel, Dalton Trumbo
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Ona ho miluje, ale očekává od něj více než jen opětování svých citů.

Katie a Hubbell by ani nemohly být rozdílnější. Ona je židovka se silným levicovým a protiválečných přesvědčením, on pochází z privilegovaných poměrů a o politiku se nijak zvlášť nezajímá. Setkají se během studií, ale náznaky jejich vzájemné přitažlivosti nikam nevedou a po škole se jejich cesty rozejdou. Opět se sejdou až na konci 2. světové války, kdy Katie pracuje v rádiu a hubbo se po službě v armádě vrací zpět do civilního života. Tentokrát se do sebe zamilují, ale jejich odlišnosti vztahu v turbulentní době nepřejí.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko