Sledovat film Tajemství jezera Loch Ness online

Přehrajte si film Tajemství jezera Loch Ness online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, rodinný Tajemství jezera Loch Ness na !
  Sledovat Tajemství jezera Loch Ness online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, rodinný
Režie:
Michael Rowitz
Hrají:
Lisa Martineková (Anna Bender), Lukas Schust (Tim Bender), Hans Werner Meyer (Erik Winter), Thomas Fritsch (Merlin), Karl Merkatz (Opa Bender), Serge Falck (Paul)
Země:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2008
Popis:
Dobrodružství jedenáctiletého Tima, který při pátrání po otci odhalí překvapivé tajemství jezera Loch Ness.

Jedenáctiletý Tim v televizní reportáži ze skotského jezera Loch Ness překvapeně pozná v odborníkovi na legendární příšeru svého otce, o kterém mu matka Anna tvrdila, že zemřel ještě před jeho narozením. Tajně se za ním vypraví v domnění, že při nehodě nezemřel, ale jen ztratil paměť, a doufá, že jeho rodina bude konečně kompletní. Ve Skotsku ho však čeká nejen překvapivé odhalení rodinné minulosti, ale i největší dobrodružství jeho života, ve kterém svou roli sehraje skřítek Oki, který tvrdí, že je druid starý přes šest set let a střeží magický kámen, chamtivý hledač pokladů Paul a také překvapivé odhalení tajemství lochnesské příšery.
Hodnocení:
40 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.