Sledovat film Tajemství jezera Loch Ness 2 online

Přehrajte si film Tajemství jezera Loch Ness 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, rodinný Tajemství jezera Loch Ness 2 na Kino Barrandov!
  Trailer k filmu Tajemství jezera Loch Ness 2   Sledovat Tajemství jezera Loch Ness 2 online
Žánr:
dobrodružný, rodinný
Režie:
Michael Rowitz
Hrají a postavy:
Hans Werner Meyer (Eric Winter), Lukas Schust (Tim Winter), Nina Kronjägerová (Emma), Jasmin Schwiersová (Sheila), Serge Falck (Paul), Thomas Fritsch (Merlin)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Tim se vrací k jezeru Loch Ness, aby s malým letitým druidem Okim prožil další velké dobrodružství.

Od prvního dobrodružství, které Tim prožil u jezera Loch Ness uplynuly dva nepříliš šťastné roky. Matka Anna totiž zemřela při autonehodě a otec Eric zlomený ztrátou začal pít. Na prázdniny chce vzít Tima na Borneo, chlapec však letenky tajně přeobjedná a Eric až v letadle zjistí, že letí do Skotska. Tima tam volá nejen vzpomínka na šťastné chvíle, ale také druidský náramek, který dostal od Okiho. Ten ho také přivede ke skrýši ukrývající starobylou mapu, která ukazuje cestu k druidské svatyni, jež střeží záhadný poklad. Když se otec na jeho výpravě odmítne podílet, rozhodne se Tim vyrazit sám. Netuší, že má v patách Paula, který celé dva roky čekal na příležitost zmocnit se pokladu, a s ním celou bandu žoldáků. Znepokojený otec spěchá za synem, doprovázen Emmou, která dokonale zná okolí jezera a v pravou chvíli se objeví také šestisetletý druid Oki, aby se spolu s Timem pokusil zachránit vzácný poklad. Nechybí ani jezerní příšera a do událostí zasáhne také Merlin.
Hodnocení:
35 %
Sledujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všechna videa pořadů televize Kino Barrandov online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.