Film Tajemné křížovky: Čáry máry smrt

Sledovat film
Tajemné křížovky: Čáry máry smrt
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Když slavný kouzelník padne při předvádění riskantního triku mrtvý k zemi před plným publikem, ukáže se, že je za jeho smrtí vražda. Newyorská redaktorka křížovek Tess Harperová a detektiv Logan O'Connor spojí síly, aby dopadli vraha.

Žánr: Mysteriózní
Režie: Jonathan Wright
Hrají a postavy: Lacey Chabertová (Tess Harper), Brennan Elliott (Lt. Logan O'Connor), John Kapelos (Chief O'Connor), Barbara Nivenová (teta Candace), Romaine Waite (Winston Sams), Genevieve Kang (Josefína)
Scénář: Cecily Rhett, Kathryn Rhett, Gregg Rossen, Brian Sawyer
Země: USA
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko