Sledovat film Tady to musí být online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Tady to musí být
  Trailer k filmu Tady to musí být   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Paolo Sorrentino
Hrají a postavy:
Sean Penn (Cheyenne), Frances McDormandová (Jane), Judd Hirsch (Mordecai Midler), Eve Hewson (Mary), Kerry Condonová (Rachel), Harry Dean Stanton (Robert Plath)
Země:
Itálie, Francie, Irsko
Rok výroby:
2011
Popis:
Nikdy pro peníze. Vždy jen pro lásku.

Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne zjišťuje, že jeho otec byl celý život posedlý jednou věcí: vyhledat postu za pokoření, které utrpěl v koncentračním táboře v Polsku. Cheyenne se rozhodne pokračovat tam, kde jeho otec skončil a vydává se na cestu napříč Amerikou.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski