Sledovat film Szkoła wyrzutków online

Přehrajte si film Szkoła wyrzutków online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama Szkoła wyrzutków na !
  Trailer k filmu Szkoła wyrzutków   Sledovat Szkoła wyrzutków online
Žánr:
akční, drama
Režie:
Daniel Petrie Jr.
Hrají a postavy:
Sean Astin (William 'Billy' Tepper), Wil Wheaton (Joseph 'Joey' Trotta), Keith Coogan (Jonathan 'Snuffy' Bradberry), Andrew Divoff (Luis Cali), R. Lee Ermey (General Kramer), Mason Adams (FBI Dep. Asst. Dir. Otis Brown)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Dobrodružné drama USA, 1991, 108 min. Režie: Daniel Petrie Jr., hrají: Sean Astin, Wil Wheaton, Keith Coogan. Chlapci na internátní škole neberou život moc vážně, dokud se nestanou rukojmím nebezpečného teroristy

Nebezpeční teroristé vezmou jako rukojmí studenty z americké akademie pro chlapce z nejbohatších rodin. Konfrontace mládí, které se má postavit tvrdým profesionálům, to je realita, o které se studentům ani nesnilo.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski