Sledovat film Szellemirtók 2. online

Přehrajte si film Szellemirtók 2. online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online fantasy, komedie, science fiction Szellemirtók 2. na Duna!
  Sledovat Szellemirtók 2. online
Žánr:
fantasy, komedie, science fiction
Režie:
Ivan Reitman
Hrají:
Bill Murray (Dr. Peter Venkman), Dan Aykroyd (Dr. Raymond Stantz), Sigourney Weaverová (Dana Barrett), Harold Ramis (Dr. Egon Spengler), Rick Moranis (Louis Tully), Ernie Hudson (Winston Zeddemore)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Znovu jsou tady, aby ochránili lidstvo před tajemným zlem.

Ghostbusters už jsou dobří snad jen pro předškolních dětí, kterým vypráví strašidelné historky o chytání duchů a zpívají svoje písničky. Nikdo je už nepotřebuje, a tak je už nikdo nebere ani vážně. Ale to všechno jen do chvíle, než se ve městě objeví sliz, který se živí špatnou náladou. Jen naši odborníci na lapání duchů a věcí nadpřirozených se mu dokáží postavit. Nakonec ho porazí, věřte nebo ne, obrovským happeningem všech newyorčanů, při kterém si zatancuje i Socha svobody.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Duna

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.