Film Svítání

Sledovat film
Svítání
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na vrcholi potravního řetězce nastaly změny.
Píše se rok 2019. Zemí se přehnala neznámá nákaza, která přeměnila naprostou většinu obyvatel v upíry. Lidé teď patří mezi ohrožený, podřadný druh. Jsou nuceni se ukrývat před upíry, kteří je usilovně udržují na pokraji vyhynutí, Aby se měli čím živit, Edward Dalton, vědec, který se odmítá živit lidskou krvi, se snaží vytvořit umělou krevní náhradu, co by dokázala udržet upíry při životě. Času a naděje ale zbývá jen velice málo - nez Ed potká Audrey, lidskou ženu, která mu pomůže k překvapivému objevu. Vyzbrojen informací, za kterou by upíři i lidé byli ochotni zabíjet, je nucen pustit se do nebezpečného boje, který rozhodne o osudu lidstva.

Žánr: Akční, Drama, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie: Michael Spierig, Peter Spierig
Hrají a postavy: Ethan Hawke (Edward Dalton), Willem Dafoe (Lionel 'Elvis' Cormac), Sam Neill (Charles Bromley), Claudia Karvanová (Audrey Bennettová), Michael Dorman (Frankie Dalton), Isabel Lucas (Alison Bromleyová)
Scénář: Michael Spierig, Peter Spierig
Země: Austrálie, USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko