Sledovat film Svatební války online

Přehrajte si film Svatební války HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Svatební války na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Svatební války   Sledovat Svatební války online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Jim Fall
Hrají a postavy:
John Stamos (Shel Grandy), Eric Dane (Ben Grandy), Bonnie Somervilleová (Maggie Welling), Sean Maher (Ted Moore), Rosemary Dunsmoreová (Claire Welling), Jayne Eastwoodová (Wanda Grandy)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2006
Popis:
Příjemná komedie o tom, že vdávat se chce každý, ale ne každému je to dovoleno. Ben, poradce guvernéra amerického státu Maine, a Maggie, dcera tohoto guvernéra chystají svatbu. S veškerými přípravami jim pomáhá Shel, Benův bratr, který je gay. Vše probíhá jak má až do té doby, než se guvernér v rámci své předvolební kampaně vysloví proti uzavírání gay sňatků. Shela tato skutečnost velmi rozčílí, zválště poté, co zjistí , že guvernérův projev psal jeho vlastní bratr Ben. Shel ihned skončí s přípravami na svatbu a rozhodne se stávkovat. Postupně se k němu přidávají gayové z celého státu a nic nefunguje jak má. Film poukazuje na to, že právo na štěstí a lásku má mít každý, jak heterosexuál tak gay.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski