Sledovat film Švadlena online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Švadlena
  Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Thriller, Romantická komedie
Režie:
Jocelyn Moorhouse
Hrají a postavy:
Kate Winsletová (Myrtle 'Tilly' Dunnageová), Liam Hemsworth (Teddy McSwiney), Hugo Weaving (seržant Farrat), Sarah Snook (Gertrude 'Trudy' Prattová), Caroline Goodallová (Elsbeth), Judy Davisová (Molly Dunnageová)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2015
Popis:
Pomsta je zpátky v módě.

Tilly Dunnageová, krásná a talentovaná žena, se po mnoha letech práce švadleny v těch nejlepších pařížských salónech vrací domů do Dungataru, malého městečka uprostřed ničeho, aby napravila křivdy z minulosti. Nejenže se usmíří se svou nemocnou výstřední matkou a neočekávaně se zamiluje do dobrosrdečného Teddyho, ale díky svému šicímu stroji a smyslu pro módu se jí navíc podaří proměnit místní ženy a tím se i pomstít těm, kteří jí kdysi ublížili.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski