Sledovat film Supertajná zbraň online

Přehrajte si film Supertajná zbraň online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1162 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční Supertajná zbraň na !
  Trailer k filmu Supertajná zbraň   Sledovat Supertajná zbraň online
Žánr:
akční
Režie:
Kenneth Johnson
Hrají a postavy:
Shaquille O'Neal (John Henry Irons), Annabeth Gishová (Susan Sparksová), Judd Nelson (Nathaniel Burke), Richard Roundtree (Strýc Joe), Irma P. Hallová (Babička Odessa), Ray J (Martin)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Co zmůže jediný člověk proti dokonalým zbraním a protivníkům bez skrupulí???

John Henry Irons je armádním specialistou a pracuje na vývoji nového obranného systému. Den, kdy se nová zbraň poprvé testuje se však stane osudným. Něco - nebo někdo zklame.
Vynikající odborník, ale jinak ctižádostivý a bezcharakterní člen týmu Nathanile vycítí fantastický útočný potenciál nové zbraně. Nastaví zařízení na maximální mez a způsobí tak strašlivou katastrofu. John Henry Irons se snaží získat spojence, aby se postavil ničivé zbrani, která ohrožuje život v ulicích...
Hodnocení:
29 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski