Sledovat film Superpes online

Přehrajte si film Superpes HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodru�n�, komedie, rodinn� Superpes na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Superpes   Sledovat Superpes online
Žánr:
dobrodru�n�, komedie, rodinn�
Režie:
Frederik Du Chau
Hrají a postavy:
Jason Lee (Čistič bot (hlas)), Peter Dinklage (Simon Barsinister), James Belushi, Patrick Warburton (Hulvát), Alex Neuberger (Jack), Taylor Momsenová (Molly)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Další superhrdina připravený použít své nadpřirozené schopnosti k chraně své vyvolené, svého města a celého světa. Spravedlnost přilétá ochránit...Superpes! Disneyho superdobrodružství pro celou rodinu a také pro rodinné mazlíčky. Po nehodě v tajemné zvířecí laboratoři šíleného vědce Dr. Simona Barsinistera zjišťuje jeden obyčejný beagl, že získal nadpřirozené schopnosti ... a dokáže dokonce mluvit! Ozbrojen superhrdinským kostýmem, Superpes přísahá ochránit sužované občany Capital City a především krásnou kokršpanělku jménem Polly Purebred (Polly Čistárasa). Dr. Barsinister se svým přerostlým přisluhovačem už vymýšlejí ďábelské spiknutí na ovládnutí a dokonce snad zničení Capital City a jen superhrdina dokáže jejich ničivý plán zvrátit...Diváci mají jedno velké štěstí: tento superhrdina se nebere až tak vážně.
Hodnocení:
50 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski