Sledovat film Super cyklón online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Super cyklón
  Trailer k filmu Super cyklón   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Science Fiction
Režie:
Liz Adams
Hrají a postavy:
Ming-Naová (doktorka Jenna Sparksová), Nicholas Turturro (Travis Verdon), Andy Clemence (doktor Percy Cavanaugh), Darin Cooper (Colonel Lee Chadwick), Jonathan Le Billon (Engineer Alex Rowell), Dylan Vox (Gary Winters)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Bouře velikosti kontinentu ohrožuje celé lidstvo!

Při pracích na ropné plošině v oceánu bylo omylem navrtáno lávové pole, z něhož tlakem vytryskla láva na povrch. Okolní moře je oteplováno a dochází k velkému odpařování vody do ovzduší, kde se mísí se studeným vzduchem. Tím vzniká cyklón, který ohrožuje nejen blízkou Kalifornii, ale také celou planetu Zemi!
Hodnocení:
24 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko