Sledovat film Stydlivý polda online

Přehrajte si film Stydlivý polda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Stydlivý polda online
Žánr:
komedie, thriller
Režie:
Eric Blakeney
Hrají:
Liam Neeson (Charlie), Oliver Platt (Fulvio Nesstra), José Zúniga (Fidel Vaillar), Michael DeLorenzo (Estuvio Clavo), Andrew Lauer (Jason Cane), Richard Schiff (Elliott)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Když nezvládá svoje střeva, jak zvládne bandu zločinců?

Charlie Mayo je tajný agent FBI, který již příliš dlouho pracuje v zločineckých kruzích. Po ztrátě partnera ho převelili do New Yorku, kde má dokončit svůj poslední případ. Stres ale u něj začal vyvolávat zlé sny a strach z odhalení. Když právě nepředstírá, že je zločinec, hledá Charlie spásu ve skupinové terapii. Zde potká velmi svéráznou "moderní" léčitelku Judy, se kterou velice rychle skončí na hromádce - záhradkářské zeminy. Cílem jeho mise je přivést zločince do vězení za spekulativní obchody s fazolí a cukrem. Když se však ukáže, že se slabošským mafiánem Fulviem mají mnoho společného, nic nebude tak úplně jednoduché. Charlie se může těšit na život s krásnou a živelnou Judy - jen jestli přežije tento případ!
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.