Sledovat film Stupeň 6 online

Přehrajte si film Stupeň 6 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 93 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Stupeň 6 na Kino Barrandov!
  Sledovat Stupeň 6 online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Sabine Boss
Hrají:
Claudia Michelsenová (Mara Graf), Pasquale Aleardi (Sebastian Scherrer), Jessy Moravec (Julia Wyss), Andreas Matti (Oberst Frick), Robert Hunger-Bühler (CEO Bleuler), Pierre Siegenthaler (Kommissar Albrecht)
Země:
Švýcarsko, Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Mara Grafová je renomovaná expertka na zemětřesení a tsunami, kterou seismologický institut angažuje, aby instalovala měřicí zařízení na dno jednoho ze švýcarských jezer. Během ponoru však při záhadné nehodě zahyne její partner a přítel Gian Wyss. Policie ji podezírá z odpovědnosti za jeho smrt, Mara se však rozhodne rozjet vlastní vyšetřování tragické události. Natrefí na stopu, která ji přivede až tajemstvím, z období 2. světové války, které měly zůstat navždy skryté.
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 93 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.