Sledovat film
Studniarova dcéra
online

Film Studniarova dcéra
  Trailer k filmu Studniarova dcéra Trailer
Přehrajte si film Studniarova dcéra HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 400 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Patricia nese svému otci oběd a cestou narazí na pohledného mladého muže jménem Jacques Mazel. Ona je nevinná osmnáctiletá dívka, on je bojový pilot, který je o osm let starší než ona. Když se setkají podruhé, je měsíc v úplňku a ti dva zcela propadnou své touze. Znovu se však už nesetkají, Jacques je odvolán do války a Patricii to zlomí srdce. Když později zjistí, že je těhotná, neubrání se a oznámí Jacquesovým bohatým rodičům, že čeká jeho dítě. Mazelovi jsou však přesvědčeni, že se je Patricia snaží vydírat a vykážou jí bez milosti ze svého domu. A tak se z čerstvě narozeného dítka raduje jen Patricia a její otec. Jejich štěstí jim budou Mazelovi brzy závidět, zvlášť ve chvíli, kdy bude Jacques prohlášen za nezvěstného.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Daniel Auteuil
Hrají a postavy: Daniel Auteuil (Pascal Amoretti), Kad Merad (Félipe Rambert), Sabine Azémaová (paní Mazelová), Jean-Pierre Darroussin (M. Mazel), Nicolas Duvauchelle (Jacques Mazel), Astrid Berges-Frisbey (Patricia Amorettiová)
Scénář: Daniel Auteuil
Země: Francie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 2.5.2022 20:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko