Sledovat film Strom života online

Přehrajte si film Strom života online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, fantasy, sci-fi Strom života na !
  Trailer k filmu Strom života   Sledovat Strom života online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, fantasy, sci-fi
Režie:
Terrence Malick
Hrají a postavy:
Brad Pitt (pan O'Brien), Sean Penn (Jack), Jessica Chastainová (paní O'Brienová), Hunter McCracken (mladý Jack), Laramie Eppler (R.L.), Tye Sheridan (Steve)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Texas, 50. léta minulého století. Jack O'Brien si prošel dětstvím plným her a krásné nevinnosti. Dospívání mu však přináší rozčarování a vztah s jeho otcem, který by mu pomohl tímto nelehkým obdobím projít, je dosti komplikovaný. Jack je ztracenou duší v moderním světě, která si klade řadu otázek a snaží se v životě zorientovat. Kde je pravda? Co je věčnost? Jak vznikl život... Hvězdně obsazený snímek je poctou životu, přírodě a světu kolem nás, jenž se nám odhaluje jako symfonie. Postupně, obraz po obrazu nám přináší epický a dokonalý příběh, který je aktuální dnes stejně jako před více než půl stoletím.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski