Sledovat film Strefa X online

Přehrajte si film Strefa X online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, science fiction Strefa X na TV6!
  Trailer k filmu Strefa X   Sledovat Strefa X online
Žánr:
drama, romantický, science fiction
Režie:
Gareth Edwards
Hrají a postavy:
Scoot McNairy (Andrew Kaulder), Whitney Ableová (Samantha Wyndenová), Kevon Kane (Josh Jones), Mario Zuniga Benavides (prodavač lístků), Annalee Jefferiesová (bezdomovkyně), Justin Hall (mariňák)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2010
Popis:
Po šesti letech už to nejsou mimozemšťané. Stali se z nich obyvatelé.

Před šesti lety objevila NASA možnost mimozemského života uvnitř našeho solárního systému. Byla vyslána sonda, aby nasbírala vzorky, ale havarovala po vstupu do atmosféry nad střední Amerikou. Brzy poté se začaly objevovat nové životní formy a půlka Mexika se stala karanténní zónou. Dnes se americká a mexická armáda stále snaží udržet tato stvoření v ní...Náš příběh začíná, když americký novinář souhlasí, že eskortuje otřesenou turistku zamořenou zónou v Mexiku do bezpečí amerických hranic.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski