Sledovat film Strážce hranice online

Přehrajte si film Strážce hranice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Strážce hranice online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Isaac Florentine
Hrají:
Jean-Claude Van Damme (Jack Robideaux), Stephen Lord (Benjamin Meyers), Natalie J. Robbová (Capt. Ramona Garcia), Gary McDonald (Billy Pawnell), Gary MacDonald (Billy Pawnell), Daniel Perrone (Felix Nestor)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Vítejte v Mexiku.

Jednotka amerických zvláštních sil se rozhodla vydat se na dráhu zločinu a chystá se do Spojených států propašovat heroin v hodnotě 35 milionů dolarů. Do cesty se jí ale staví agent pohraniční stráže Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), který dříve pracoval na newyorském oddělení vražd. Přestože po něm jdou sebevražední atentátníci, krutí sadisté i zrádní úředníci na obou stranách hranice, Jack s nimi nemá žádné slitování. Osamocen se pouští do nebezpečného boje s mocným kartelem
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.