Film Strašpytlík

Sledovat film
Strašpytlík
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

I malé kuřátko se může stát velkým hrdinou.
Nový animovaný film z produkce studia Walt Disney Strašpytlík vypráví klasickou pohádku o kuřeti, které si splete padající žalud s kouskem oblohy a způsobí velký zmatek. Tentokrát se malý hrdina rozhodne napravit to, co způsobil - jakmile se mu však konečně začne dařit, přistane mu na hlavě opravdový kus oblohy! Nyní se spolu se svými povedenými přáteli Kačkou Pihatou, Mrňousem a Rybízem musí pokusit zachránit svět, aniž by ve městě způsobil další zděšení, což se samozřejmě neobejde bez spousty napětí a zmatků, ale hlavně pořádné porce zábavy. Brzy se ukáže, že být při záchraně světa malým kuřetem se náramně hodí.

Žánr: Akční, Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie: Mark Dindal
Hrají a postavy: Zach Braff (Chicken Little), Garry Marshall (Buck Cluck), Don Knotts (Mayor Turkey Lurkey), Patrick Stewart (pan Woolensworth), Amy Sedarisová (Foxy Loxy), Steve Zahn (Runt of the Litter)
Scénář: Mark Dindal, Mark Kennedy, Steve Bencich, Ron J. Friedman, Ron Anderson, Robert L. Baird
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko