Sledovat film Strašpytlík online

Přehrajte si film Strašpytlík HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction Strašpytlík na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Strašpytlík   Sledovat Strašpytlík online
Žánr:
akční, animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný, science fiction
Režie:
Mark Dindal
Hrají a postavy:
Zach Braff (Chicken Little), Garry Marshall (Buck Cluck), Don Knotts (Mayor Turkey Lurkey), Patrick Stewart (pan Woolensworth), Amy Sedarisová (Foxy Loxy), Steve Zahn (Runt of the Litter)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
I malé kuřátko se může stát velkým hrdinou.

Nový animovaný film z produkce studia Walt Disney Strašpytlík vypráví klasickou pohádku o kuřeti, které si splete padající žalud s kouskem oblohy a způsobí velký zmatek. Tentokrát se malý hrdina rozhodne napravit to, co způsobil - jakmile se mu však konečně začne dařit, přistane mu na hlavě opravdový kus oblohy! Nyní se spolu se svými povedenými přáteli Kačkou Pihatou, Mrňousem a Rybízem musí pokusit zachránit svět, aniž by ve městě způsobil další zděšení, což se samozřejmě neobejde bez spousty napětí a zmatků, ale hlavně pořádné porce zábavy. Brzy se ukáže, že být při záchraně světa malým kuřetem se náramně hodí.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski