Sledovat film Strašidelný dům online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Strašidelný dům
  Trailer k filmu Strašidelný dům   Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Rob Minkoff
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Jim Evers), Terence Stamp (Ramsley), Nathaniel Parker (Master Gracey), Marsha Thomasonová (Sara Eversová), Jennifer Tillyová (Madam Leota), Wallace Shawn (Ezra)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Dokáže prodat každou nemovitost, ale tentokrát mu straší ve věži. Kdo vstoupí, zemře. Smíchy.

Obchodníka s nemovitostmi Jima Everse a jeho ženu Saru jedné noci probudí telefonát od majitele luxusní vily Edwarda Graceyho, který chce své sídlo prodat. Jim se Sarou cítí, že se přiblížil nejlepší obchod v jejich kariéře, a spolu se svými dětmi se ihned vydávají na návštěvu odlehlého domu.
Rodinu však ve staré vile uvězní prudká bouře, která je nechá napospas výstřednímu Graceymu, jeho tajemnému sluhovi Ramsleymu a celé řadě dalších velmi zvláštních obyvatel domu. Jim se Graceyho duchařským historkám o strašidlech nejprve vysmívá - ale jen do chvíle, kdy odkryje tajemství vily a zjistí, že jeho ženu Saru pojí se strašidelnou minulostí domu nečekané souvislosti.
Hodnocení:
52 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski