Sledovat film Strakatí andělé online

Přehrajte si film Strakatí andělé online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Strakatí andělé na CS Film!
  Sledovat Strakatí andělé online
Žánr:
drama
Režie:
Pavel Blumenfeld
Hrají:
Jitka Zelenohorská (1. Gabriela - Gabriela), Krista Eignerová (1. Gabriela - Růženka), Robert Vrchota (1. Gabriela - ředitel), Eva Kubešová (1. Gabriela - teta), Mariusz Kwiatkowski (2. Eda - Eda), Karla Chadimová (2. Eda - Karla)
Země:
Československo
Rok výroby:
1964
Popis:
Povídkový triptych o třech mladých lidech, kteří zažijí křivdu ze strany starších...

V polovině šedesátých let vzniklo několik filmů s námětem života mladých lidí. Ve společnosti snímků Černý Petr, Pytel blech, Kříž, film Strakatí andělé poněkud zapadl. Přinášená výpověď je totiž příliš opatrnická, krotká a povrchní, a o skutečném životě přináší málo faktů. Snímek je poplatný zastaralým konvencím a nepůsobí autenticky. Film je složen ze tří povídek (Gabriela, Eda, Jana), jejichž společným jmenovatelem je deziluze, problematika hledání budoucího sebeuplatnění a řešení morálních problémů.
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.