Sledovat film Strach v nočním vlaku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Strach v nočním vlaku
  Trailer k filmu Strach v nočním vlaku   Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Roy William Neill
Hrají a postavy:
Basil Rathbone (Sherlock Holmes), Nigel Bruce (Dr. John H. Watson), Alan Mowbray (Major Duncan-Bleek), Dennis Hoey (inspektor Lestrade), Renee Godfrey (Ms Vedder), Frederick Worlock (Prof. William Kilbane)
Země:
USA
Rok výroby:
1946
Popis:
Téměř celý film se odehrává ve vlaku, kde Holmes a spol. vyšetřují vraždu v salonním coupé a krádež obřího diamantu Hvězda Rhodésie .

Když je ve vlaku z Londýna do Edinburghu uloupen proslulý diamant Hvězda Rhodesie a syn jeho majitele zavražděn, musí Holmes vypátrat, který z jeho podezřelých spolucestujících je vinen.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski